ВИДЕО: Миранда Кер во рекламниот спот на „H&M“
Почетна » Новости » Мода » ВИДЕО: Миранда Кер во рекламниот спот на „H&M“

ВИДЕО: Миранда Кер во рекламниот спот на „H&M“

„H&M“ го објави рекламниот спот за пролетната колекција со Миранда Кер во главната улога.

Во видеото, убавата Австралијка се пресоблекува во неколку модни комбинации кои му даваат слобода на телото при движење, а во меѓувреме прави и селфи фотографии.

Фотографиите за кампањата се појавија кон крајот на минатиот месец. „Кампањата има вистински калифорниски кул стил и се фокусира на убавината на пролетта и урбаната средина“ – велат од „H&M“.

Миранда Кер Миранда Кер Миранда Кер Миранда Кер Миранда Кер Миранда Кер Колекција H&M Колекција H&M Колекција H&M Колекција H&M Колекција H&M

Анкета

Анкета
Каква беше 2017 година за вас?
  • 24%
  • 46%
  • 30%
Се испраќа...

(Вкупно: 8074 гласа)

Цитат

Да бидеш себеси во свет кој константно се обидува да те претвори во нешто друго е најголемото постигнување.

Ралф Валдо Емерсон

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.