Бремената Роузи Хантингтон-Вајтли во црно фустанче на промоцијата на новата колекција
Почетна » Новости » Мода » Бремената Роузи Хантингтон-Вајтли во црно фустанче на промоцијата на новата колекција

Бремената Роузи Хантингтон-Вајтли во црно фустанче на промоцијата на новата колекција

Вчера беше лансирана новата колекција на Роузи Хантингтон-Вајтли за Paige.

29-годишната манекенка присуствуваше на промоцијата на колекцијата „Rosie HW x Paige“, која е резултат од соработката со Пејџ Адамс-Гелер. Згодната трудница носеше црно фустанче од сопствената колекција.

„Соработката со Пејџ и дизајнерскиот тим беше едно од најубавите искуства во мојата кариера“ – изјавила Роузи.

Роузи Хантингтон-Вајтли Роузи Хантингтон-Вајтли Роузи Хантингтон-Вајтли Роузи Хантингтон-Вајтли Роузи Хантингтон-Вајтли Роузи Хантингтон-Вајтли

Видеа:

Колекцијата вклучува фустани, фармерки, фармерски здолништа, панталони, комбинезони и бомбер јакни. Погледнете ја:

Роузи Хантингтон-Вајтли Роузи Хантингтон-Вајтли Роузи Хантингтон-Вајтли Роузи Хантингтон-Вајтли Роузи Хантингтон-Вајтли Роузи Хантингтон-Вајтли Роузи Хантингтон-Вајтли Роузи Хантингтон-Вајтли Роузи Хантингтон-Вајтли Роузи Хантингтон-Вајтли Роузи Хантингтон-Вајтли Роузи Хантингтон-Вајтли Роузи Хантингтон-Вајтли Роузи Хантингтон-Вајтли Роузи Хантингтон-Вајтли

Видеа:

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за новото име Република Северна Македонија?
  • 25%
  • 75%
Се испраќа...

(Вкупно: 3633 гласа)

Цитат

Понекогаш твојата среќа е изворот на твојата насмевка, но понекогаш насмевката може да биде изворот на твојата среќа.

Тик Нјат Хан

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.