Бела Хадид во црно на моден настан покрај славниот дизајнер
Почетна » Новости » Мода » Бела Хадид во црно на моден настан покрај славниот дизајнер

Бела Хадид во црно на моден настан покрај славниот дизајнер

Бела Хадид беше ѕвездата на модниот настан на Мајкл Корс во Њујорк.

22-годишниот модел, кој имаше главна улога во пролетната кампања на американскиот бренд, се појави во тесен фустан и црни чизми и со насмевка позираше до Корс на настанот во Dolby SoHo.

Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид Бела Хадид

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 4167 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?