Ангелот Роми Страјд ќе носи костим со 125.000 кристали на ревијата на Victoria's Secret
Почетна » Новости » Мода » Ангелот Роми Страјд ќе носи костим со 125.000 кристали на ревијата на Victoria's Secret

Ангелот Роми Страјд ќе носи костим со 125.000 кристали на ревијата на Victoria's Secret

Роми Стрaјд ќе носи еден од најспектакуларните костими на овогодишното шоу на Victoria’s Secret. 23-годишниот ангел на својот грб ќе има голема блескава ѕвезда, а целиот нејзин изглед ќе биде украсен со над 125.000 сваровски кристали.

Многумина велат дека напорното вежбање на убавата Холанѓанка ќе ѝ се исплати, бидејќи ѕвездата тежи 12 килограми, просечна тежина на едногодишно дете.

Роми Страјд Роми Страјд Роми Страјд

„Кога го носам овој сваровски костим се чувствувам како суперхерој. Сиот блесок прави да се чувствувам гламурозно“ – изјави Страјд.

Роми Страјд Роми Страјд Роми Страјд Роми Страјд Роми Страјд Роми Страјд Роми Страјд Роми Страјд Роми Страјд Роми Страјд Роми Страјд

ВИДЕО:

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 68%
  • 14%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 5353 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.