Ангели во бело: Празничната реклама на Victoria’s Secret
Почетна » Новости » Мода » Ангели во бело: Празничната реклама на Victoria’s Secret

Ангели во бело: Празничната реклама на Victoria’s Secret

Божиќната реклама на Victoria’s Secret нè носи во снежна фантазија со ангелите Адријана Лима, Алесандра Амбросио, Лили Олдриџ, Џасмин Тукс, Жозефин Скривер и Елза Хоск.

Згодните модели заведуваат пред камерата додека во позадина се слуша празничната песна „Santa Baby“.

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9313 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?