Ангелите блескаат во празничната колекција на Victoria's Secret
Почетна » Новости » Мода » Ангелите блескаат во празничната колекција на Victoria's Secret

Ангелите блескаат во празничната колекција на Victoria's Secret

Ангелите на Victoria's Secret заведуваат од фотографиите за празничната кампања на брендот.

Елза Хоск, Жозефина Скривер, Тејлор Хил, Џасмин Тукс, Марта Хант, Сара Сампајо и Стела Максвел ги презентираа моделите од линијата Dream Angels.

Сексапилната долна облека е во шампањ нијанси. Темата е диктирана од годинешниот „градник од фантазиите“, кој брендот ќе го прикаже на ревијата во Шангај.

VS VS VS VS VS VS VS VS VS VS VS VS VS

Градникот „Champagne Nights Fantasy“

VS VS VS VS VS

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9314 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?