Амал Клуни во краток комбинезон на прославата за 57-миот роденден на Џорџ
Почетна » Новости » Мода » Амал Клуни во краток комбинезон на прославата за 57-миот роденден на Џорџ

Амал Клуни во краток комбинезон на прославата за 57-миот роденден на Џорџ

Само еден ден пред да биде домаќинка на МЕТ балот, Амал Клуни беше најважната гостинка на роденденската прослава на нејзиниот сопруг.

40-годишната адвокатка и 57-годишниот актер беа мета на објективите на папараците додека си заминуваа од забавата.

Амал носеше краток комбинезон во комбинација со златен колан и бежови сандали.

Клуни Клуни Клуни Клуни Клуни

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 69%
  • 13%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 6998 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.