J'adore Paris: Видео-прошетка низ градот на светлината
Почетна » Новости » Занимливости » J'adore Paris: Видео-прошетка низ градот на светлината

J'adore Paris: Видео-прошетка низ градот на светлината

Ако досега не сте се вљубиле во Париз, видеото на Пол Ричардсон ќе ви ја зачне љубовта кон најромантичниот град во светот. За 2 и пол минути тој успева да ја прикаже француската престолнина во сиот свој сјај.

Видеото било снимано во период од три недели, а Ричардсон посветил вкупно 400 часа на амбициозниот проект.

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 69%
  • 13%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 7232 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.