HAPPY WEEK во „Нептун" - Големи попусти и до 48 рати без камата на сите производи!
Почетна » Новости » Занимливости » HAPPY WEEK во „Нептун" - Големи попусти и до 48 рати без камата на сите производи!

HAPPY WEEK во „Нептун" - Големи попусти и до 48 рати без камата на сите производи!

HAPPY WEEK акција во „Нептун"со големи попусти и до 48 рати без камата на сите производи! Од 15-22 април, потрошувачите ќе можат да го купат било кој производ од асортиманот на Нептун по промотивни – haPPу цени со големи попусти и до 48 рати без камата со haPPy кредитот или до 24 рати без камата со кредитни картички и со синдикална продажба.

Во неделата на големи попусти и рати без камата клиентите можат да најдат најголем избор на: телевизори, фрижидери, машини за перење, плотни, фурни, сушари, лаптопи и таблети, мобилни телефони, електрични тротинети, мали апарати за домаќинство и апарати за нега и убавина од брендовите: Beko, Samsung, LG, Huawei, Sony, Apple, Grundig, Elektrolux, Candy, Asus, Acer, Lenovo, Fuego, Bosch, Tefal, Rowenta.

Целокупната понуда за “Happy week”, може да се разгледа на https://www.neptun.mk/.

Neptun

Дополнително, „Нептун" нуди и широка палета на услуги на своите клиенти како лојална програма, инстант кредити, дополнителни гаранции, разни типови на достава, онлајн продажба и најновиот продукт кобрендирана кредитнаи кешбек haPPyMasterCard. Со ова, потрошувачите во Нептун добиваат најдобро можно купувачко искуство преку одбрана селекција на производи со докажан квалитет и услуги кои креираат дополнителна вредност.

„Нептун" е најголемата малопродажна и дистрибутивна мрежа во Македонија на производи од бела техника, апарати за домаќинство, телевизори, компјутери, лаптопи, смартфони, производи за нега и убавина. „Нептун"е дел од групацијата „Балфин" која во Македонија е актуелна со изградбата на трговскиот центар „Ист Гејт”.

Комерцијален текст

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 69%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 8512 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.