Занимливости | Новости | 444
Почетна » Новости » Занимливости

Занимливости

Секси долна облека со вграден GPS
Жена во долна облека

Колекцијата наречена „Најди ме ако можеш“ вклучува секси долна облека со вграден GPS систем за...

Ново чоколадо помага за слабеење
Жена што јаде чоколадо

Нема жена која не би ѝ се израдувала на веста дека со јадењето чоколадо може да се слабее. Тоа...

 
Бидете хрчак за една вечер во хотел во Франција
Хрчак

Хотел во францускиот град Нант им нуди на своите гости уникатна можност да искусат...

 
Совршениот маж за жената со 300 оргазми дневно
Мишел и Еддру

Мишел Томпсон, жената која може да достигне 300 оргазми дневно, го најде мажот кој може да го...

 
Најголемата сауна во светот ќе биде во Шведска
Најголемата сауна во светот

Градбата на најголемата сауна во светот веќе е во тек. Грандиозниот комплекс се гради во Хапаранда...

 
Реклама и на мувите
Рекламирање со муви

Навистина денес рекламата е насекаде околу нас. Фирмите постојано измислуваат нови начини да го привлечат...

 
Првите сини рози „Applause“
Сини рози

Јапонската компанија Suntory на 3 ноември ќе започне со продажба на првите....

 
 
Страница 444 од 444

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 67%
  • 14%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 3803 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.