Љубовна приказна: Свадбеното видео на Моника и Томче снимено во Битола и Охрид
Почетна » Новости » Занимливости » Љубовна приказна: Свадбеното видео на Моника и Томче снимено во Битола и Охрид

Љубовна приказна: Свадбеното видео на Моника и Томче снимено во Битола и Охрид

Минатиот месец, Моника и Томче од Битола ја крунисаа својата љубов со брак, а Концепт Продукција беа задолжени за креирање на свадбеното видео кое ги спои најубавите моменти од најсреќниот ден од нивните животи.

Романтичното видео е снимено во вила со прекрасен поглед на Охридското Езеро и во Битола во близина на старата касарна.

„Помнењето на љубовните приказни ќе ја одржува вашата љубов. Живеј, смеј се и љуби! Оние од вас кои ја имаат пронајдено љубовта, потсетувајте се на убавината на наоѓање нови начини да се вљубите во истата личност. Вистина е дека вистинската љубов се случува кога најмалку ја очекувате. Имајте верба во себе и љубовта која ја заслужувате“ – велат среќните младенци.

Погледнете и дел од свадбените фотографии направени од тимот на Концепт Продукција:

свадба свадба свадба свадба свадба свадба свадба свадба

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 2443 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?