Феноменално: Украинка која раскажува емотивни приказни со песок допира до срцето
Почетна » Новости » Занимливости » Феноменално: Украинка која раскажува емотивни приказни со песок допира до срцето

Феноменално: Украинка која раскажува емотивни приказни со песок допира до срцето

Ксенија Симонова на несекојдневен начин раскажува емотивни приказни кои никого не оставаат рамнодушен.

Артистката, која пред 10 години победи на „Ukraine's Got Talent“, настапи на „America's Got Talent“ во сезоната за шампиони и повторно ги освои срцата на публиката.

Откако раскажа приказна за уметник кој станал успешен, но ги заборавил своите родители, Ксенија доби место во финалето. Имено, водителот го пристина „златното копче“ и ѝ овозможи да ја продолжи трката до победа.

Преку сторијата, таа порачува да не ги забораваме најблиските пред да биде предоцна.

Видео

Погледнете и други настапи на талентираната Украинка:

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 5%
  • 6%
  • 3%
  • 3%
  • 11%
  • 13%
  • 28%
Се испраќа...

(Вкупно: 4767 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?