Феноменално: Украинка која раскажува емотивни приказни со песок допира до срцето
Почетна » Новости » Занимливости » Феноменално: Украинка која раскажува емотивни приказни со песок допира до срцето

Феноменално: Украинка која раскажува емотивни приказни со песок допира до срцето

Ксенија Симонова на несекојдневен начин раскажува емотивни приказни кои никого не оставаат рамнодушен.

Артистката, која пред 10 години победи на „Ukraine's Got Talent“, настапи на „America's Got Talent“ во сезоната за шампиони и повторно ги освои срцата на публиката.

Откако раскажа приказна за уметник кој станал успешен, но ги заборавил своите родители, Ксенија доби место во финалето. Имено, водителот го пристина „златното копче“ и ѝ овозможи да ја продолжи трката до победа.

Преку сторијата, таа порачува да не ги забораваме најблиските пред да биде предоцна.

Видео

Погледнете и други настапи на талентираната Украинка:

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 68%
  • 14%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 5717 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.