Уникатен настан во продавницата на Women'secret: Овошни коктели, слатки изненадувања и попусти
Почетна » Новости » Занимливости » Уникатен настан во продавницата на Women'secret: Овошни коктели, слатки изненадувања и попусти

Уникатен настан во продавницата на Women'secret: Овошни коктели, слатки изненадувања и попусти

Сите оние кои го сакаат летото и костимите за капење на Women‘secret имаат одлична можност заедно да го прославиме и уживаме на уникатниот коктел настан наречен како #WELoveSummer во продавницата на Women‘secret во Ramstore mall оваа среда, 10-ти јули со почеток од 11 часот.

Овошни коктели, слатки изненадувања и попусти до – 20 проценти на костимите за капење ги очекуваат сите вљубенички на летото. Попустот ќе трае во текот на целиот ден.

Women'secret

Ова лето Women‘secret има неколку различни линии во колекцијата костими за капење со избор за сечии преференци и потреби. Изберете го и вие вашиот изглед со костимите за капење на Women ‘secret со еден од трендовите: колоритен тропски изглед, аризона, морнарска колекција, африкано, минифлори многу други.

Women'secret Women'secret Women'secret

Ве очекуваме сите заедно да наздравиме за летото и костимите за капење од 11 до 14 часот во продавницата на Women‘secret во Ramstore mall!

Комерцијален текст

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 9437 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.