Убавините на Санторини низ фотографиите на блогерка која живее на грчкиот остров по 6 месеци годишно
Почетна » Новости » Занимливости » Убавините на Санторини низ фотографиите на блогерка која живее на грчкиот остров по 6 месеци годишно

Убавините на Санторини низ фотографиите на блогерка која живее на грчкиот остров по 6 месеци годишно

Ана Ског е блогерка која ја има привилегијата шест месеци годишно да живее на Санторини.

40-годишната Швеѓанка во потоплата половина од годината престојува на прекрасниот грчки остров, а во останатиот период живее во Германија.

„Луда за бои и сите убави нешта во животот, семејство, храна, цвеќиња и мода“ – вака Ана се опишува себеси на својот блог.

Впијте ја убавината на Санторини доловена преку нејзините фотографии:

Ана Ског Ана Ског Ана Ског Ана Ског Ана Ског Ана Ског Ана Ског Ана Ског Ана Ског Ана Ског

A post shared by Anna Skoog (@annamavridis) on

Ана Ског Ана Ског Ана Ског Ана Ског Ана Ског Ана Ског Ана Ског Ана Ског Ана Ског Ана Ског Ана Ског Ана Ског Ана Ског Ана Ског Ана Ског Ана Ског Ана Ског Ана Ског Ана Ског Ана Ског Ана Ског Ана Ског Ана Ског Ана Ског Ана Ског Ана Ског Ана Ског Ана Ског Ана Ског Ана Ског Ана Ског Ана Ског Ана Ског Ана Ског Ана Ског

A post shared by Anna Skoog (@annamavridis) on

Ана Ског Ана Ског Ана Ског Ана Ског Ана Ског Ана Ског Ана Ског Ана Ског Ана Ског Ана Ског Ана Ског Ана Ског Ана Ског Ана Ског Ана Ског

A post shared by Anna Skoog (@annamavridis) on

Ана Ског Ана Ског Ана Ског

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор летово?
  • 24%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 4%
  • 4%
  • 12%
  • 11%
  • 28%
Се испраќа...

(Вкупно: 4470 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

- Мамо, што е љубовница?

- Тоа, мамино, е лоша тетка која ни краде од семејниот буџет.

- А љубовник?

- Е тоа е добар чичко, кој му помага на татко ти.