„Среќен татко“: Ќерката на Зоран Заев шармантна во црн фустан за матурската прослава
Почетна » Новости » Занимливости » „Среќен татко“: Ќерката на Зоран Заев шармантна во црн фустан за матурската прослава

„Среќен татко“: Ќерката на Зоран Заев шармантна во црн фустан за матурската прослава

Александра Заева оваа година е матурантка. Ќерката на премиерот Зоран Заев шармираше во црн фустан за свечената прослава.

„Мојата ќерка матурантка. Среќен татко!“ – напиша Заев во описот на фотографии со младата девојка.

Заеви Заеви

Тој сподели и фотографија од Александра како бебенце.

Заеви Заеви Заеви Заеви Заеви Заеви Заеви Заеви
Заеви

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9630 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?