Слатки „мемиња“ кои ги опишуваат љубовните врски
Почетна » Новости » Занимливости » Слатки „мемиња“ кои ги опишуваат љубовните врски

Слатки „мемиња“ кои ги опишуваат љубовните врски

Bored Panda направи листа со слатки „мемиња“ за љубовните врски во кои многу парови ќе се пронајдат:

Погледнете ги:

Мемиња Мемиња Мемиња Мемиња Мемиња Мемиња Мемиња Мемиња Мемиња Мемиња Мемиња Мемиња Мемиња Мемиња Мемиња Мемиња Мемиња Мемиња Мемиња Мемиња Мемиња Мемиња Мемиња Мемиња Мемиња

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 69%
  • 13%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 7232 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.