Слатки „мемиња“ кои ги опишуваат љубовните врски
Почетна » Новости » Занимливости » Слатки „мемиња“ кои ги опишуваат љубовните врски

Слатки „мемиња“ кои ги опишуваат љубовните врски

Bored Panda направи листа со слатки „мемиња“ за љубовните врски во кои многу парови ќе се пронајдат:

Погледнете ги:

Мемиња Мемиња Мемиња Мемиња Мемиња Мемиња Мемиња Мемиња Мемиња Мемиња Мемиња Мемиња Мемиња Мемиња Мемиња Мемиња Мемиња Мемиња Мемиња Мемиња Мемиња Мемиња Мемиња Мемиња Мемиња

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 3738 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?