Роденденско патување: Шарлиз Терон со синот и ќеркичката се забавува во Дизниленд
Почетна » Новости » Занимливости » Роденденско патување: Шарлиз Терон со синот и ќеркичката се забавува во Дизниленд

Роденденско патување: Шарлиз Терон со синот и ќеркичката се забавува во Дизниленд

Шарлиз Терон му подари на синот Џексон патување во Дизниленд за неговиот роденден.

Петгодишното детенце носеше уши како на Мини Маус додека се забавуваше во „најсреќното место на светот“. Славната актерка ја поведе со нив и малата ќерка Огуст.

Шарлиз Терон Шарлиз Терон Шарлиз Терон Шарлиз Терон Шарлиз Терон Шарлиз Терон Шарлиз Терон Шарлиз Терон Шарлиз Терон Шарлиз Терон Шарлиз Терон Шарлиз Терон Шарлиз Терон

42-годишната ѕвезда го посвои Џексон во 2012 година, а три години подоцна го посвои и малото девојче.

Денес излезе првиот трејлер за новиот филм на Терон, „Tully“.

Анкета

Анкета
Дали ќе гласате на референдумот на прашањето: „Дали сте за членство во ЕУ и НАТО со прифаќање на Договорот помеѓу Република Македонија и Република Грција?“
  • 25%
  • 5%
  • 70%
Се испраќа...

(Вкупно: 8839 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

- Мамо, што е љубовница?

- Тоа, мамино, е лоша тетка која ни краде од семејниот буџет.

- А љубовник?

- Е тоа е добар чичко, кој му помага на татко ти.