Роденденско патување: Шарлиз Терон со синот и ќеркичката се забавува во Дизниленд
Почетна » Новости » Занимливости » Роденденско патување: Шарлиз Терон со синот и ќеркичката се забавува во Дизниленд

Роденденско патување: Шарлиз Терон со синот и ќеркичката се забавува во Дизниленд

Шарлиз Терон му подари на синот Џексон патување во Дизниленд за неговиот роденден.

Петгодишното детенце носеше уши како на Мини Маус додека се забавуваше во „најсреќното место на светот“. Славната актерка ја поведе со нив и малата ќерка Огуст.

Шарлиз Терон Шарлиз Терон Шарлиз Терон Шарлиз Терон Шарлиз Терон Шарлиз Терон Шарлиз Терон Шарлиз Терон Шарлиз Терон Шарлиз Терон Шарлиз Терон Шарлиз Терон Шарлиз Терон

42-годишната ѕвезда го посвои Џексон во 2012 година, а три години подоцна го посвои и малото девојче.

Денес излезе првиот трејлер за новиот филм на Терон, „Tully“.

Анкета

Анкета
Каква беше 2017 година за вас?
  • 24%
  • 47%
  • 29%
Се испраќа...

(Вкупно: 5188 гласа)

Цитат

Да бидеш себеси во свет кој константно се обидува да те претвори во нешто друго е најголемото постигнување.

Ралф Валдо Емерсон

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.