Празнична магија во домот: Божиќна колекција од Zara Home
Почетна » Новости » Занимливости » Празнична магија во домот: Божиќна колекција од Zara Home

Празнична магија во домот: Божиќна колекција од Zara Home

Празничната сезона е пред нас, а со тоа се засилува желбата за разубавување на домот.

Zara Home нуди инспиративни фотографии за внесување на празнична магија во ентериерот.

Од тематски трпези, до украсени елки, популарниот бренд ни дава софистицирани идеи за декорирање.

Zara Home Zara Home Zara Home Zara Home Zara Home Zara Home Zara Home Zara Home Zara Home Zara Home Zara Home Zara Home Zara Home Zara Home Zara Home Zara Home Zara Home Zara Home Zara Home

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за новото име Република Северна Македонија?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 8548 гласа)

Цитат

Понекогаш твојата среќа е изворот на твојата насмевка, но понекогаш насмевката може да биде изворот на твојата среќа.

Тик Нјат Хан

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.