Новата реклама на Скопско ја раскажува приказната за нас, за луѓето во Македонија
Почетна » Новости » Занимливости » Новата реклама на Скопско ја раскажува приказната за нас, за луѓето во Македонија

Новата реклама на Скопско ја раскажува приказната за нас, за луѓето во Македонија

Скопско има нова реклама посветена на моментите кои нè сплотуваат.

Во видеото, Сашко Коцев ја раскажува приказната за нас, за луѓето во Македонија.

Во позадина се слушаат „Море Сокол Пие“ и „Јовано, Јованке“ преработени од Емин Џијан.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за новото име Република Северна Македонија?
  • 25%
  • 75%
Се испраќа...

(Вкупно: 2369 гласа)

Цитат

Понекогаш твојата среќа е изворот на твојата насмевка, но понекогаш насмевката може да биде изворот на твојата среќа.

Тик Нјат Хан

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.