Нешто се случува во Скопје...
Почетна » Новости » Занимливости » Нешто се случува во Скопје...

Нешто се случува во Скопје...

Уште една убава глетка од градските улици, целата автомобилска гужва и сообраќаен метеж е разубавен од призор што плени – повторно четворицата момци, на необичен велосипед.

Ако нешто интересно е видено низ нашиве улици, тогаш ова е сигурно едно од нив! Дозна некој нешто?

Четворица момци

Комерцијален текст

Анкета

Анкета
Каква беше 2017 година за вас?
  • 24%
  • 46%
  • 30%
Се испраќа...

(Вкупно: 6913 гласа)

Цитат

Да бидеш себеси во свет кој константно се обидува да те претвори во нешто друго е најголемото постигнување.

Ралф Валдо Емерсон

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.