Неодоливата бушавка која стана хит со бујната коса ја сними првата реклама
Почетна » Новости » Занимливости » Неодоливата бушавка која стана хит со бујната коса ја сними првата реклама

Неодоливата бушавка која стана хит со бујната коса ја сними првата реклама

Пред неколку месеци, светот го обиколија првите слатки фотографии од бебето Чанко. Благодарение на бујната коса, слатката Јапонка стана вирален хит на 6-месечна возраст.

Малата бушавка пред две недели го прослави својот прв роденден со снимањето на својата прва голема реклама. Во видеото на Pantene е раскажана нејзината приказна од нејзина перспектива.

Чанко Чанко Чанко

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 69%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 8512 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.