Модни „мемиња“ од кои ќе се смеете на глас
Почетна » Новости » Занимливости » Модни „мемиња“ од кои ќе се смеете на глас

Модни „мемиња“ од кои ќе се смеете на глас

Bored Panda направи листа од модни „мемиња“ кои ќе направат да се смеете на цел глас.

Најголем дел од нив ги исмејуваат бизарните креации кои се презентирани на модните ревии на популарните брендови.

Погледнете ги:

Модни мемиња Модни мемиња Модни мемиња Модни мемиња Модни мемиња Модни мемиња Модни мемиња Модни мемиња Модни мемиња Модни мемиња Модни мемиња Модни мемиња Модни мемиња Модни мемиња Модни мемиња Модни мемиња Модни мемиња Модни мемиња Модни мемиња Модни мемиња Модни мемиња Модни мемиња Модни мемиња Модни мемиња Модни мемиња Модни мемиња Модни мемиња Модни мемиња Модни мемиња

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 4167 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?