Модерна мајка од Русија се облекува во складни комбинации со ќеркичката
Почетна » Новости » Занимливости » Модерна мајка од Русија се облекува во складни комбинации со ќеркичката

Модерна мајка од Русија се облекува во складни комбинации со ќеркичката

Русинка со изострено чувство за стил привлекува обожаватели на Instagram со модерниот изглед.

Татијана Орленскаја Татијана Орленскаја Татијана Орленскаја

Татијана Орленскаја има и своја мини копија, а тоа е нејзината 4-годишна ќерка Ева Лијанина. 36-годишната дизајнерка редовно споделува фотографии на кои тие се облечени во складни комбинации.

Татијана Орленскаја Татијана Орленскаја Татијана Орленскаја Татијана Орленскаја Татијана Орленскаја Татијана Орленскаја Татијана Орленскаја Татијана Орленскаја Татијана Орленскаја Татијана Орленскаја Татијана Орленскаја Татијана Орленскаја Татијана Орленскаја Татијана Орленскаја Татијана Орленскаја Татијана Орленскаја Татијана Орленскаја Татијана Орленскаја Татијана Орленскаја Татијана Орленскаја Татијана Орленскаја

Татијана ја облекува слично на себе Ева уште откако беше бебенце.

Татијана Орлеанскаја Татијана Орлеанскаја Татијана Орлеанскаја Татијана Орлеанскаја Татијана Орлеанскаја Татијана Орлеанскаја

Орленскаја стои зад модниот бренд Tatiana V. Lyalina. Само на Instagram таа има повеќе од 311 илјади фанови.

Татијана Орленскаја Татијана Орленскаја Татијана Орленскаја
Татијана Орленскаја

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор летово?
  • 24%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 4%
  • 4%
  • 12%
  • 11%
  • 28%
Се испраќа...

(Вкупно: 4468 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

- Мамо, што е љубовница?

- Тоа, мамино, е лоша тетка која ни краде од семејниот буџет.

- А љубовник?

- Е тоа е добар чичко, кој му помага на татко ти.