Мини копија на мама: Блогерка се облекува во складни комбинации со малата ќеркичка
Почетна » Новости » Занимливости » Мини копија на мама: Блогерка се облекува во складни комбинации со малата ќеркичка

Мини копија на мама: Блогерка се облекува во складни комбинации со малата ќеркичка

Кејт Вајланд е блогерка и Instagram ѕвезда која обожава да се дотерува и да ја облекува малата ќеркичка во складни аутфити.

Популарната мајка од Калифорнија постојано споделува фотографии од стилските дневници, на кои таа и нејзината слатка ќеркичка се облечени во усогласени стајлинзи.

Ѕирнете низ модните приказни на Кејт и малечката Скарлет:

Мајка и ќерка Мајка и ќерка Мајка и ќерка Мајка и ќерка Мајка и ќерка Мајка и ќерка Мајка и ќерка Мајка и ќерка Мајка и ќерка Мајка и ќерка Мајка и ќерка Мајка и ќерка Мајка и ќерка Мајка и ќерка

Вајланд, која неодамна го роди третото дете, неретко го дотерува и целото свое семејство во складни комбинации.

Мајка и ќерка Мајка и ќерка

A post shared by Ƙ∡꓄ℇ (@kweilz) on

A post shared by Ƙ∡꓄ℇ (@kweilz) on

Мајка и ќерка Мајка и ќерка Мајка и ќерка Мајка и ќерка Мајка и ќерка

A post shared by Ƙ∡꓄ℇ (@kweilz) on

A post shared by Ƙ∡꓄ℇ (@kweilz) on

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за новото име Република Северна Македонија?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 8790 гласа)

Цитат

Понекогаш твојата среќа е изворот на твојата насмевка, но понекогаш насмевката може да биде изворот на твојата среќа.

Тик Нјат Хан

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.