Медитерански рај: Ѕирнете во новиот луксузен хотел на Миконос кој ќе биде магнет за туристи со подлабок џеб
Почетна » Новости » Занимливости » Медитерански рај: Ѕирнете во новиот луксузен хотел на Миконос кој ќе биде магнет за туристи со подлабок џеб

Медитерански рај: Ѕирнете во новиот луксузен хотел на Миконос кој ќе биде магнет за туристи со подлабок џеб

Убавината на Миконос е прочуена надалеку, па милиони туристи годишно избираат да летуваат токму на овој грчки остров.

Нов ултра луксузен хотел ги отвори своите врати за богатите туристи кои оваа топла сезона ќе сакаат да го посетат нашиот јужен сосед. „Kensho Boutique Hotel & Suites“ се состои од 35 соби/апартмани, уредени во различен стил. Хотелот е сместен на плажата Орнос, а ќе биде отворен до крајот на октомври.

Прошетајте со поглед во него низ следниве фотографии:

Миконос Миконос Миконос Миконос Миконос Миконос Миконос Миконос Миконос Миконос Миконос Миконос Миконос Миконос Миконос Миконос Миконос Миконос Миконос

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 9438 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.