Медитерански рај: Ѕирнете во новиот луксузен хотел на Миконос кој ќе биде магнет за туристи со подлабок џеб
Почетна » Новости » Занимливости » Медитерански рај: Ѕирнете во новиот луксузен хотел на Миконос кој ќе биде магнет за туристи со подлабок џеб

Медитерански рај: Ѕирнете во новиот луксузен хотел на Миконос кој ќе биде магнет за туристи со подлабок џеб

Убавината на Миконос е прочуена надалеку, па милиони туристи годишно избираат да летуваат токму на овој грчки остров.

Нов ултра луксузен хотел ги отвори своите врати за богатите туристи кои оваа топла сезона ќе сакаат да го посетат нашиот јужен сосед. „Kensho Boutique Hotel & Suites“ се состои од 35 соби/апартмани, уредени во различен стил. Хотелот е сместен на плажата Орнос, а ќе биде отворен до крајот на октомври.

Прошетајте со поглед во него низ следниве фотографии:

Миконос Миконос Миконос Миконос Миконос Миконос Миконос Миконос Миконос Миконос Миконос Миконос Миконос Миконос Миконос Миконос Миконос Миконос Миконос

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 2393 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?