Меган Маркл и принцот Хари споделија видео со необјавени фотографии од свадбата на првата годишнина од бракот
Почетна » Новости » Занимливости » Меган Маркл и принцот Хари споделија видео со необјавени фотографии од свадбата на првата годишнина од бракот

Меган Маркл и принцот Хари споделија видео со необјавени фотографии од свадбата на првата годишнина од бракот

Меган Маркл и принцот Хари ја одбележаа својата прва годишнина со Instagram видео во кое се прикажани необјавени фотографии од нивната свадба.

„Ви благодариме што го направивте споменот за овој ден толку специјален“ – стои во пораката на популарната двојка, која од неодамна е во родителските води.

Меган и Хари Меган и Хари Меган и Хари Меган и Хари Меган и Хари Меган и Хари Меган и Хари Меган и Хари Меган и Хари Меган и Хари Меган и Хари Меган и Хари Меган и Хари Меган и Хари Меган и Хари

Кралскиот пар стапи во брак на 19 мај минатата година. На црковната церемонија во „Сент Џорџ“, Меган носеше венчаница од Клер Вејт Келер, која стои на чело на Живанши.

Пред две недели, тие го добија првото дете – синот Арчи.

Меган и Хари Меган и Хари

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9630 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?