Меган Маркл и принцот Хари споделија видео со необјавени фотографии од свадбата на првата годишнина од бракот
Почетна » Новости » Занимливости » Меган Маркл и принцот Хари споделија видео со необјавени фотографии од свадбата на првата годишнина од бракот

Меган Маркл и принцот Хари споделија видео со необјавени фотографии од свадбата на првата годишнина од бракот

Меган Маркл и принцот Хари ја одбележаа својата прва годишнина со Instagram видео во кое се прикажани необјавени фотографии од нивната свадба.

„Ви благодариме што го направивте споменот за овој ден толку специјален“ – стои во пораката на популарната двојка, која од неодамна е во родителските води.

Меган и Хари Меган и Хари Меган и Хари Меган и Хари Меган и Хари Меган и Хари Меган и Хари Меган и Хари Меган и Хари Меган и Хари Меган и Хари Меган и Хари Меган и Хари Меган и Хари Меган и Хари

Кралскиот пар стапи во брак на 19 мај минатата година. На црковната церемонија во „Сент Џорџ“, Меган носеше венчаница од Клер Вејт Келер, која стои на чело на Живанши.

Пред две недели, тие го добија првото дете – синот Арчи.

Меган и Хари Меган и Хари

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 8595 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.