Мајка со фризури кои ѝ ги прави на ќеркичката ќе ве инспирира да ги дотерувате вашите принцези за на училиште
Почетна » Новости » Занимливости » Мајка со фризури кои ѝ ги прави на ќеркичката ќе ве инспирира да ги дотерувате вашите принцези за на училиште

Мајка со фризури кои ѝ ги прави на ќеркичката ќе ве инспирира да ги дотерувате вашите принцези за на училиште

Немате идеја како да ѝ ја соберете косата на вашата ќерка за на училиште или за важна свеченост?

Инспирирајте се од фризурите кои оваа мајка ѝ ги прави на малата ќерка. Ками несебично ги споделува своите идеи за стилизирање на косата на малите девојчиња и има „сплетено“ мрежа од 113 илјади обожаватели на Instagram и 164 илјади на Facebook.

Понекогаш, таа им поставува предизвици на своите следбеници, кои треба да копираат нејзина фризура. Погледнете фотографии и видеа од слатки и лесни фризури за мали девојчиња:

Ками Ками Ками Ками Ками Ками Ками Ками Ками Ками Ками Ками Ками Ками Ками Ками Ками Ками Ками Ками Ками Ками Ками Ками Ками Ками Ками Ками Ками Ками Ками Ками Ками Ками Ками Ками Ками Ками Ками Ками Ками Ками Ками Ками Ками Ками Ками Ками Ками Ками

Видеа

Анкета

Анкета
Дали ќе гласате на референдумот на прашањето: „Дали сте за членство во ЕУ и НАТО со прифаќање на Договорот помеѓу Република Македонија и Република Грција?“
  • 25%
  • 5%
  • 70%
Се испраќа...

(Вкупно: 8838 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

- Мамо, што е љубовница?

- Тоа, мамино, е лоша тетка која ни краде од семејниот буџет.

- А љубовник?

- Е тоа е добар чичко, кој му помага на татко ти.