Маче со различна боја на очите е Instagram ѕвезда која ќе ве освои на прв поглед
Почетна » Новости » Занимливости » Маче со различна боја на очите е Instagram ѕвезда која ќе ве освои на прв поглед

Маче со различна боја на очите е Instagram ѕвезда која ќе ве освои на прв поглед

Мачето Пем Пем ќе ве освои со слаткиот изглед.

Белиот миленик со различна боја на очите има хетерохромија, која предизвикува абнормалности кај зениците, но токму тоа е она што го прави посебен. Неодоливото маче секојдневно мами нови обожаватели на својот профил на Instagram каде досега го следат 70 илјади лица.

Прошетајте низ фотографиите на Пем Пем:

Пем Пем Пем Пем Пем Пем Пем Пем Пем Пем Пем Пем Пем Пем Пем Пем Пем Пем Пем Пем Пем Пем Пем Пем Пем Пем Пем Пем Пем Пем Пем Пем Пем Пем Пем Пем Пем Пем Пем Пем Пем Пем Пем Пем Пем Пем Пем Пем Пем Пем Пем Пем Пем Пем Пем Пем

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за новото име Република Северна Македонија?
  • 25%
  • 75%
Се испраќа...

(Вкупно: 3477 гласа)

Цитат

Понекогаш твојата среќа е изворот на твојата насмевка, но понекогаш насмевката може да биде изворот на твојата среќа.

Тик Нјат Хан

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.