„Луѓето од авионот не ѝ мавтале“: Родители споделуваат пресмешни причини зошто се расплакале нивните деца
Почетна » Новости » Занимливости » „Луѓето од авионот не ѝ мавтале“: Родители споделуваат пресмешни причини зошто се расплакале нивните деца

„Луѓето од авионот не ѝ мавтале“: Родители споделуваат пресмешни причини зошто се расплакале нивните деца

Понекогаш децата плачат од причини кои возрасните не можат да ги разберат.

За да им порачаат на други родители дека „не се сами“, мајки и татковци на социјалните мрежи споделуваат фотографии од своите расплакани деца. Во описот ги споделуваат пресмешните причини што им ги насолзиле очите на нивните малечки.

Читајте и смејте се:

Дете Дете Дете Дете Дете Дете Дете Дете Дете Дете Дете Дете Дете Дете Дете Дете Дете Дете Дете Дете Дете Дете Дете Дете Дете Дете Дете Дете Дете Дете Дете Дете Дете Дете Дете Дете Дете

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор летово?
  • 24%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 4%
  • 4%
  • 12%
  • 11%
  • 28%
Се испраќа...

(Вкупно: 4470 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

- Мамо, што е љубовница?

- Тоа, мамино, е лоша тетка која ни краде од семејниот буџет.

- А љубовник?

- Е тоа е добар чичко, кој му помага на татко ти.