Кралско семејство во опуштено издание: Кетрин и Вилијам со принцот Џорџ и принцезата Шарлот
Почетна » Новости » Занимливости » Кралско семејство во опуштено издание: Кетрин и Вилијам со принцот Џорџ и принцезата Шарлот

Кралско семејство во опуштено издание: Кетрин и Вилијам со принцот Џорџ и принцезата Шарлот

Британското кралско семејство ретко се гледа во релаксирано издание. Викендов, војвотката Кетрин и принцот Вилијам се забавуваа со принцот Џорџ и принцезата Шарлот во Норфолк, каде се одржуваат натпревари во јавање.

Облечени во лежерни комбинации, припадниците на кралското семејство уживаа во опуштена атмосфера заедно со семејството на Зара Тиндал, која е внука на кралицата Елизабета и прва братучетка на Вилијам.

5-годишниот Џорџ си играше со братучетката Миа Тиндал додека 3-годишната Шарлот се возеше во детски количиња.

Војвотката Кетрин и принцот Вилијам Војвотката Кетрин и принцот Вилијам Војвотката Кетрин и принцот Вилијам Војвотката Кетрин и принцот Вилијам Војвотката Кетрин и принцот Вилијам Војвотката Кетрин и принцот Вилијам Војвотката Кетрин и принцот Вилијам Војвотката Кетрин и принцот Вилијам Војвотката Кетрин и принцот Вилијам Војвотката Кетрин и принцот Вилијам Војвотката Кетрин и принцот Вилијам Војвотката Кетрин и принцот Вилијам Војвотката Кетрин и принцот Вилијам

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 3821 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?