Забавни цртежи во кои несомнено ќе се пронајде секоја жена
Почетна » Новости » Занимливости » Забавни цртежи во кои несомнено ќе се пронајде секоја жена

Забавни цртежи во кои несомнено ќе се пронајде секоја жена

Не постои жена која нема да се пронајде во некој од цртежите на Марија Попандопуло.

Талентираната артистка од Казахстан слика ситуации кои се дел од нејзиното секојдневие, но и од животот на луѓето кои ги познава.

Илустрации за жени Илустрации за жени Илустрации за жени Илустрации за жени Илустрации за жени Илустрации за жени Илустрации за жени Илустрации за жени Илустрации за жени Илустрации за жени Илустрации за жени Илустрации за жени Илустрации за жени Илустрации за жени Илустрации за жени Илустрации за жени Илустрации за жени Илустрации за жени Илустрации за жени Илустрации за жени Илустрации за жени Илустрации за жени Илустрации за жени Илустрации за жени Илустрации за жени Илустрации за жени Илустрации за жени Илустрации за жени Илустрации за жени Илустрации за жени Илустрации за жени Илустрации за жени Илустрации за жени Илустрации за жени Илустрации за жени Илустрации за жени Илустрации за жени Илустрации за жени

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 68%
  • 14%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 5717 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.