Детенце ја погали војвотката Меган на косата, погледнете ја слатката реакција кога принцот Хари ќе го „искара“
Почетна » Новости » Занимливости » Детенце ја погали војвотката Меган на косата, погледнете ја слатката реакција кога принцот Хари ќе го „искара“

Детенце ја погали војвотката Меган на косата, погледнете ја слатката реакција кога принцот Хари ќе го „искара“

Принцот Хари и војвотката Меган се на официјална посета на Ирска. Младиот кралски пар вчера пристигна во Даблин и веднаш започна со исполнување на своите обврски.

За време на посета на стадионот „Croke Park“, 36-годишната Војвотка и 33-годишниот Принц си стекнаа сладок пријател.

Во еден момент, додека Меган гледаше настрана, 3-годишниот Волтер ја погали по косата, на што Меган му возврати со широка насмевка. Потоа Хари со прстот го „искара“ неодоливото русокосо детенце и сите слатко се насмеаја.

Меган и Хари во Ирска Меган и Хари во Ирска Меган и Хари во Ирска Меган и Хари во Ирска Меган и Хари во Ирска Меган и Хари во Ирска Меган и Хари во Ирска Меган и Хари во Ирска Меган и Хари во Ирска Меган и Хари во Ирска Меган и Хари во Ирска

Оваа случка многумина ги потсети на моментот кога девојче му „крадеше“ на Хари од пуканките за време на Invictus Games во Канада.

За оваа пригода, Војвотката од Сасекс носеше црн костум од Живанши.

Меган и Хари во Ирска Меган и Хари во Ирска Меган и Хари во Ирска Меган и Хари во Ирска Меган и Хари во Ирска Меган и Хари во Ирска Меган и Хари во Ирска Меган и Хари во Ирска Меган и Хари во Ирска Меган и Хари во Ирска Меган и Хари во Ирска Меган и Хари во Ирска Меган и Хари во Ирска Меган и Хари во Ирска Меган и Хари во Ирска Меган и Хари во Ирска Меган и Хари во Ирска Меган и Хари во Ирска

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за новото име Република Северна Македонија?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 8551 гласа)

Цитат

Понекогаш твојата среќа е изворот на твојата насмевка, но понекогаш насмевката може да биде изворот на твојата среќа.

Тик Нјат Хан

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.