ВИДЕО: Најдобрите моменти на војвотките Меган и Кетрин и принцовите Хари и Вилијам за 2018
Почетна » Новости » Занимливости » ВИДЕО: Најдобрите моменти на војвотките Меган и Кетрин и принцовите Хари и Вилијам за 2018

ВИДЕО: Најдобрите моменти на војвотките Меган и Кетрин и принцовите Хари и Вилијам за 2018

Кенсингтонската палата објави компилација од снимки кои ги прикажуваат најдобрите моменти на Меган и Хари и Кетрин и Вилијам.

Од многуте хуманитарни активности на кралските двојки, до свадбата на Меган и Хари и раѓањето и крштевката на принцот Луи... видеото ги обединува најзначајните мигови од животот на припадниците на британското кралско семејство.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 38%
  • 17%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3285 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“