ВИДЕО: Идеи за носење на марама
Почетна » Новости » Занимливости » ВИДЕО: Идеи за носење на марама

ВИДЕО: Идеи за носење на марама

Извадете ги марамите од плакарот и започнете да експериментирате со нив преку идеите на Eileen Fisher.

Познатиот американски бренд редовно ги подучува своите модерни клиентки како да го стилизираат својот изглед со помош на марама. Еве ги нивните идеи на едно место:

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 5%
  • 6%
  • 3%
  • 3%
  • 11%
  • 13%
  • 28%
Се испраќа...

(Вкупно: 4660 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?