Блејк Лајвли, Ријана, Марго Роби... Артистка од Русија претвора славни личности во Дизни принцези
Почетна » Новости » Занимливости » Блејк Лајвли, Ријана, Марго Роби... Артистка од Русија претвора славни личности во Дизни принцези

Блејк Лајвли, Ријана, Марго Роби... Артистка од Русија претвора славни личности во Дизни принцези

Артистката Хелен Морган од Русија ги претставува своите омилени славни личности како Дизни принцези, а резултатот ќе ве одушеви.

Погледнете како би изгледале Блејк Лајвли, Ријана, Марго Роби, Аманда Сејфрид... кога би биле дел од дизниевите бајки:

Блејк Лајвли како Аурора

Хелен Морган

Ријана како Тијана

Хелен Морган

Марго Роби како Елза

Хелен Морган

Аманда Сејфрид како Златокоса

Хелен Морган

Лили Колинс како Снежана

Хелен Морган

Емилија Кларк како Бела

Хелен Морган

Камила Кабејо како Јасмин

Хелен Морган

Кара Делавин како Ана од „Frozen“

Хелен Морган

Софи Тарнер како Ариел

Хелен Морган

Аријана Гранде како Ванелопа

Хелен Морган

Рејчел Мекадамс како Пепелашка

Хелен Морган

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 69%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 8509 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.