Забава | 77
Почетна » Забава

Забава

ВИДЕО: Луд предлог за брак – маж паѓа од зграда
Маж паѓа од зграда

Застанувањето на работ на висока зграда никогаш не е паметна идеја, бидејќи лесно може нешто да тргне...

Индијански хороскоп
Индијански хороскоп

Научете кое животно е ваш тотем: гуска, видра, волк, сокол, дабар, елен, клукајдрвец, лосос, мечка, гавран, змија или був.

 
ВИДЕО: 365 слоја шминка нанесени наеднаш
365 слоја шминка на Ханелор Кнутс

Уметничкото дуо Лернет и Сандер со своето ново видео им покажа на жените како би изгледало кога би нанеле...

 
ВИДЕО: Бебе свири на усна хармоника
Бебе свири на усна хармоника

Малите деца се поснаодливи од возрасните. Велат, ако некогаш се најдеш во ситуација да не знаеш како се...

 
ВИДЕО: Лавица преку стакло се обидува да „изеде“ бебе
Лавица и бебе

Малиот Трент беше во посета на зоолошка градина кога го „улови“ вниманието на една гладна и љубопитна лавица.

 
ВИДЕО: Најдепресивната реклама за отстранување на влакна
Реклама

Музика што може да ве наежи, чуден концепт и морничави кадри. Ова дефинитивно е најдепресивната, најчудната...

 
ВИДЕО: Песна за добрите момчиња стана YouTube хит
Добро момче

„Nice Guys Finish Last“. Оваа добро позната изрека беше инспирација за создавањето на песна која...

 
ВИДЕО: Разликата меѓу МАЈКА и ТАТКО
Тифани Гудвин

Пред две седмици светот го обиколи фотографијата со мајка која фати бејзбол топка со едната рака, додека...

 
ВИДЕО: Мачка го гушка своето мало маченце
Мачиња

Уште едно слатко видео го освои светот. Краткото видео во кое мачка го гушка своето мало маче додека спие...

 
ВИДЕО: Неверојатни танцувачки движења на електронска музика
Дабстеп

Тешко кој може да најде соодветни движења за танцување на дабстеп, нов жанр електронска денс музика...

   
Страница 77 од 82

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 4129 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?