Забава | 75
Почетна » Забава

Забава

ВИДЕО: Лавица преку стакло се обидува да „изеде“ бебе
Лавица и бебе

Малиот Трент беше во посета на зоолошка градина кога го „улови“ вниманието на една гладна и љубопитна лавица.

ВИДЕО: Најдепресивната реклама за отстранување на влакна
Реклама

Музика што може да ве наежи, чуден концепт и морничави кадри. Ова дефинитивно е најдепресивната, најчудната...

 
ВИДЕО: Песна за добрите момчиња стана YouTube хит
Добро момче

„Nice Guys Finish Last“. Оваа добро позната изрека беше инспирација за создавањето на песна која...

 
ВИДЕО: Разликата меѓу МАЈКА и ТАТКО
Тифани Гудвин

Пред две седмици светот го обиколи фотографијата со мајка која фати бејзбол топка со едната рака, додека...

 
ВИДЕО: Мачка го гушка своето мало маченце
Мачиња

Уште едно слатко видео го освои светот. Краткото видео во кое мачка го гушка своето мало маче додека спие...

 
ВИДЕО: Неверојатни танцувачки движења на електронска музика
Дабстеп

Тешко кој може да најде соодветни движења за танцување на дабстеп, нов жанр електронска денс музика...

 
ВИДЕО: Предлог за брак што ќе ви ги насолзи очите
Luck

Видеото со наслов „Luck“ е емотивен краток филм кој завршува со предлог за брак. Сметајте дека сте...

 
ВИДЕО: Среќно куче сака да го види малото новороденче
Куче и бебе

Ова слатко упорно куче е возбудено поради доаѓањето на новороденчето и ќе направи сè за да го види, дури и ако...

 
ВИДЕО: Откачен танчер на улиците во Париз
Танчер

Туристите пред катедралата Нотр Дам во Париз беа почестени со откачена кореографија на неверојатен уличен танчер...

 
ВИДЕО: Уникатно свадбено видео
Емре и Џоја

Емре и Џоја од Калифорнија имале уникатна замисла како да изгледа нивното свадбено видео и со помош на гостите...

   
Страница 75 од 80

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 5%
  • 6%
  • 3%
  • 3%
  • 11%
  • 13%
  • 28%
Се испраќа...

(Вкупно: 4667 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?