Забава | 73
Почетна » Забава

Забава

ВИДЕО: Парот кој со луди шеги „војува“ на YouTube
Џеси и Џена

Џеси и Џена се нарекуваат „најлудиот пар на YouTube“. Тие редовно си прават невкусни шеги еден на друг...

ВИДЕО: Спасувањето на слепото куче Фиона кое ќе ви го стопли срцето
Кучето Фиона

Приказната за спасувањето на слепото куче Фиона стопли многу срца и предизвика многу солзи низ светот...

 
ВИДЕО: Мало фраерче освојува на интернет со својот танц
Вилијам Стокебро

Двегодишниот Вилијам Стокебро очигледно уште од мали нозе има големи амбиции да стане одличен танчар...

 
ВИДЕО: 2-годишно девојче со најслатката изведба на „Someone Like You“
Макена

Малата Макена измамува насмевки со дефинитивно најслатката изведба на мега-хитот на Адел, „Someone...

 
ВИДЕО: Еве зошто мајките не треба да играат фудбал со своите деца
Мајка и син играат фудбал

Ова видео е силен аргумент зошто е подобро играњето фудбал со децата мајките да им го препуштат на татковците.

 
Хороскопските знаци и бакнувањето
Бакнувањето според хороскопот

Сакате вистински жежок и страстен или филмски и романтичен бакнеж? Дознајте како се бакнуваат...

 
ВИДЕО: Од зачнување до раѓање во 90 креативни секунди
Семејството Амаја

Млад пар создаде прекрасен подарок за својата ќеркичка. Мајката и таткото на креативен начин ја снимиле...

 
ВИДЕО: Талентирано куче свири на пијано и пее
Кучето Пету

Кучето Пету стана интернет хит поради своите музички таленти – пеење и свирење на пијано.

 
ВИДЕО: Едногодишно дете е одличен тапанар
Едногодишен тапанар

Во видео кое пред неколку дена се појави на YouTube, едногодишно дете го покажува својот талент...

 
ВИДЕО: Тимска работа – птица нахрани куче
Пиле и маче

Често слушаме за несекојдневни пријателства меѓу животни од различен вид. Во еден видео-доказ за такво...

   
Страница 73 од 82

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 3739 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?