Забава | 72
Почетна » Забава

Забава

ВИДЕО: Романтичен предлог за брак на плоштадот во Скопје
Александар и ЕМи

Романтичарот Александар ја побара раката на својата девојка Еми на Плоштадот Македонија во Скопје. Додека...

ВИДЕО: „Нов“ звук преплашува новороденче
Шарлот

Реакцијата на малата Шарлот кога нејзиниот татко имитира брчење на мотор стана YouTube хит.

 
ВИДЕО: Најдобриот магичен нов производ за разубавување – Fotoshop
Реклама за Fotoshop

Имате желба да изгледате како холивудска ѕвезда? Денес и тоа е можно уште веднаш, благодарение на изумот...

 
ВИДЕО: Најбрзиот цртач со прсти?
Фабиан Гаете Мауреира

Уличен уметник ги користи само своите прсти за да создаде прекрасни пејзажи на стакло за помалку од една минута.

 
Фати ја бонбоната – божиќно издание
Фати ја бонбоната

Ваша цел е да ја изедете примамливата црвена бонбона. Користете ги ѕидовите, таваните и другите објекти за да се движите низ нивоата.

 
ВИДЕО: Неуспешен предлог за брак на кошаркарски натпревар
Неуспешен предлог за брак

Кошаркарски ентузијасти на натпревар во Лос Анџелес останаа шокирани кога предлог за брак доби неочекуван...

 
Топ 10 на Фемина за 2011
Топ 10 на Фемина за 2011

Најчитаните, најсподелуваните и најкоментираните статии и новости на Фемина за 2011г.

 
ВИДЕО: Подмолна мачка
Подмолна мачка

Едно од видеата кои моментално предизвикуваат најмногу насмевки онлајн е видеото со мачка која намерно турка помало...

 
Нова Година

Сите работи што ќе ви помогнат да се подготвите за дочекот на Нова Година, на едно место.

 
Најгледаните видеа со животни на YouTube за 2011
Мачка и маче

Животните и бебињата докажано привлекуваат најголемо внимание и нивните интересни реакции секогаш...

   
Страница 72 од 80

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 5%
  • 6%
  • 3%
  • 3%
  • 11%
  • 13%
  • 28%
Се испраќа...

(Вкупно: 4666 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?