Забава | 71
Почетна » Забава

Забава

ВИДЕО: Лекција од мачка – како да се задевате без да си го добиете?
Мачешка тепачка

Погледнете го интересното видео во кое мачка предизвикува мачешка тепачка со префрлање на својата вина...

ВИДЕО: Девојка се онесвестува поради неочекуван предлог за брак
Камерон и Британи

Неочекуваните предлози за брак секогаш се интересни, но понекогаш предизвикуваат уште понеочекувани реакции...

 
ВИДЕО: Трогателна реклама која ќе ве замисли
Фабијан

Швајцарската организација „Pro Infirmis“, која им помага на лицата со посебни потреби, создаде трогателно...

 
ВИДЕО: Пингвин стана криминалец за да импресионира женка
Пингвин криминалец

Пингвин стана интернет сензација откако беше фатен на камера како краде камења од својот сосед пингвин...

 
ВИДЕО: Флешмоб предлог за брак во Дизниленд
Џамин и Валери

Посетата на Дизниленд е забавна авантура, но за Џамин и Валери е доживување на коешто ќе се сеќаваат...

 
ВИДЕО: Еволуција на женските фризури во 4 минути
Еволуција на фризурите

Имате 4 минути слободно време? Погледнете како се менувал изгледот на жената од пештерско време до денес.

 
ВИДЕО: Насмевки :)
Самјли

Ова позитивно видео е составено од она што го кажува и самиот наслов – насмевки. Целосно е направено...

 
ВИДЕО: Бас фризура со помош на 40.000 вати
Бас Фризура

Жените сонуваат за поголем волумен на косата, но ретки се оние кои би ја пробале „бас-техниката“ за бујна коса...

 
ВИДЕО: Детска караница – „Ќе се oмажам за тебе!“... „Неееееее“
Детска караница

Мажите се плашат од обврзување уште од мали нозе, а ова видео е најдобар доказ за тоа. Во видеото кое стана...

 
ВИДЕО: Слатко, среќно и поспано мало девојче
Слатко бебе

Ова супер неодоливо девојче не може да го победи заморот и дремнува неколку пати, а по секоја мини дремка...

   
Страница 71 од 77

Анкета

Анкета
Каде ќе го прославите доаѓањето на 2019 година?
  • 11%
  • 54%
  • 4%
  • 12%
  • 1%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 6163 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.