Забава | 71
Почетна » Забава

Забава

ВИДЕО: Сакам братче!
Ања

Малата Ања гарантирано ќе ви украде барем една насмевка. За 60 секунди досетливото девојче ќе ви покаже на што сè...

ВИДЕО: Жестока борба за невестинскиот букет
Битка за букетот

На многу свадби има мали битки за букетот на невестата, но ова дефинитивно е најдолгата.

 
Храната и хороскопските знаци
Риби

Астролозите наведуваат дека секој хороскопски знак има одредени навики на хранење, свој специфичен начин на приготвување на...

 
ВИДЕО: Кога манекенките паѓаат на сред писта...
Манекенка на писта

Паѓањето на модна писта отсекогаш предизвикувало насмевки, иако за манекенките тоа воопшто не е забавна...

 
ВИДЕО: Хумористични туторијали „Како да танцувате во ноќен клуб?“
Jemdahunk

Момчето кое на YouTube се нарекува Jemdahunk направи хумористично видео во кое ги покажува најпопуларните типови...

 
ВИДЕО: Мало детенце за првпат го слуша гласот на својата мајка
Купер

Малиот Купер чекал две години за да добие соодветни импланти за слушање. Моментот кога слаткото дете за првпат...

 
ВИДЕО: Две сестри ја изведуваат „Call Your Girlfriend“ со кутии од маргарин
Ленон и Мејси

Џесика Симпсон реши да го искористи својот селебрити статус и да извлече максимум од својата бременост.

 
ВИДЕО: Популарното маче Мару го прослави петтиот роденден со ново видео
Мару

Мару, најпознатиот мачор на интернет, пред четири дена го прослави својот петти роденден, а неговите фанови...

 
ВИДЕО: Креативен предлог за брак стана интернет хит
Ејми и Исак

Песната „Marry You“ од Бруно Марс инспирира многу запросувања, но предлогот за брак на Исак Лемб е можеби...

 
ВИДЕО: Слатка „тепачка“ на две мали девојчиња на приредба
Слатка тепачка

Двегодишната Фреја за првпат танцуваше на сцена и го направи својот настап незаборавлив. Малото девојче заедно...

   
Страница 71 од 82

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 4129 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?