Креативни кулинарски идеи за да го изненадите саканиот на Св. Валентин
Почетна » Забава » Слободно време » Креативни кулинарски идеи за да го изненадите саканиот на Св. Валентин

Креативни кулинарски идеи за да го изненадите саканиот на Св. Валентин

Планирате да го дочекате Денот на вљубените во интимна домашна атмосфера со саканиот? Тогаш сигурно ви е потребна идеја како да донесете романтика на трпезата.

Погледнете видеа и фотографии кои ќе ви послужат како инспирација за Св. Валентин.

Идеи со храна

Срца со јаготки

Идеја за Св. Валентин

Бастунчиња со бело чоколадо

Идеја за Св. Валентин

Пица за вљубени

Идеја за Св. Валентин Идеја за Св. Валентин

Чоколадни коцки со срца

Идеја за Св. Валентин

Сендвич со џем со отвор како срце

Идеја за Св. Валентин

Премачкајте го долното лепче со џем, а потоа направете отвор во форма на срце на горното лепче.

Идеја за Св. Валентин

Лепче со јајце во форма на срце

Идеја за Св. Валентин

Анкета

Анкета
Каква беше 2017 година за вас?
  • 24%
  • 46%
  • 30%
Се испраќа...

(Вкупно: 6835 гласа)

Цитат

Да бидеш себеси во свет кој константно се обидува да те претвори во нешто друго е најголемото постигнување.

Ралф Валдо Емерсон

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.