Видео | Забава | 62
Почетна » Забава » Видео

Видео

ВИДЕО: Неверојатни танцувачки движења на електронска музика
Дабстеп

Тешко кој може да најде соодветни движења за танцување на дабстеп, нов жанр електронска денс музика...

ВИДЕО: Предлог за брак што ќе ви ги насолзи очите
Luck

Видеото со наслов „Luck“ е емотивен краток филм кој завршува со предлог за брак. Сметајте дека сте...

 
ВИДЕО: Среќно куче сака да го види малото новороденче
Куче и бебе

Ова слатко упорно куче е возбудено поради доаѓањето на новороденчето и ќе направи сè за да го види, дури и ако...

 
ВИДЕО: Откачен танчер на улиците во Париз
Танчер

Туристите пред катедралата Нотр Дам во Париз беа почестени со откачена кореографија на неверојатен уличен танчер...

 
ВИДЕО: Уникатно свадбено видео
Емре и Џоја

Емре и Џоја од Калифорнија имале уникатна замисла како да изгледа нивното свадбено видео и со помош на гостите...

 
ВИДЕО: Слаткиот прв бакнеж на Боуви и Елиот
Елиот и Боуви

Секој го памети својот прв бакнеж. Некој повеќе, некој помалку, некој по добро, некој по лошо. Малите Елиот...

 
ВИДЕО: Куче бега од храбро мало пајче
Мало патче и големо куче

Малото пајче самоуверено го брка големото куче кое само лае и плашливо му се трга од патот. Уште еден доказ дека...

 
ВИДЕО: Бебе му се смее хистерично на куче што „јаде“ балончиња
Моли

Слатко бебе + куче = вирално видео. Клипчето со наслов „Хистерични балончиња“ ја покажува малата Моли како...

 
ВИДЕО: Млечниот пат каков што не сте го виделе досега
Млечниот пат

Видеото во кое фотографот Терје Соргјерд ја покажува магичната убавина на Млечниот пат го освои светот...

 
ВИДЕО: Неодоливо пингвинче што се смее
Куки

Слаткото пингвинче Куки стана ѕвезда со неговото неодоливо смеење. На видеото малото пингвинче го покажува...

   
Страница 62 од 63

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 5%
  • 6%
  • 3%
  • 3%
  • 11%
  • 13%
  • 28%
Се испраќа...

(Вкупно: 4763 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?