Видео | Забава | 62
Почетна » Забава » Видео

Видео

ВИДЕО: Бебе му се смее хистерично на куче што „јаде“ балончиња
Моли

Слатко бебе + куче = вирално видео. Клипчето со наслов „Хистерични балончиња“ ја покажува малата Моли како...

ВИДЕО: Млечниот пат каков што не сте го виделе досега
Млечниот пат

Видеото во кое фотографот Терје Соргјерд ја покажува магичната убавина на Млечниот пат го освои светот...

 
ВИДЕО: Неодоливо пингвинче што се смее
Куки

Слаткото пингвинче Куки стана ѕвезда со неговото неодоливо смеење. На видеото малото пингвинче го покажува...

 
ВИДЕО: Мачка нокаутира куче
Маче и куче

Мачките и кучињата отсекогаш биле во војна. Ова куче се обиде да го промени тоа умилкувајќи ѝ се на мачка која...

 
ВИДЕО: Исцрпна бебешка дискусија
Бебиња

Две малечки близначиња исцрпно дискутираат, но тешко е да се каже на која тема, затоа што зборуваат на „бебешки“ јазик...

 
ВИДЕО: „Заразно“ бебешко смеење
Бебе

Ако денес сè уште не сте се насмеале од душа, погледнете го малото бебенце кое се смее „заразно“.

 
ВИДЕО: Сладолед или спиење? И двете!
Девојче со сладолед

Сладолед или спиење? За секое мало дете изборот е очигледен – сладолед. Некои не би се откажале од сладоледот...

 
ВИДЕО: Транссексуалец ја изненади публиката на „Тајланд има талент“
Нантита Кумпирамон

Транссексуалец од Тајланд ја воодушеви публиката на шоуто „Тајланд има талент“ откако на средината на својата...

 
ВИДЕО: Неверојатен предлог за брак стана огромен интернет хит
Дан Рајт Џуниор

Романтичен предлог за брак стана огромен хит на интернет, иако двајцата херои во приказната воопшто не се...

 
ВИДЕО: Бебе се плаши кога неговата мајка си го дува носот
Емерсон

Видеото со малиот Емерсон, кој во еден момент е преплашен од звукот што го прави неговата мајка додека си го дува...

   
Страница 62 од 63

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 69%
  • 13%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 7232 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.