Ќе ве растопи: Бебенце за првпат го гледа татко си јасно со нови очила
Почетна » Забава » Видео » Ќе ве растопи: Бебенце за првпат го гледа татко си јасно со нови очила

Ќе ве растопи: Бебенце за првпат го гледа татко си јасно со нови очила

Реакцијата на бебенце кое за првпат го гледа јасно татко си со очила ќе ви го разубави денот и ќе ве разнежни.

9-месечниот Реган добил нови очила откако татко му Брендон бил испратен на мисија на Антарктикот како капетан во американското воздухопловство, па во видеото за првпат го гледа јасно.

Таткото не останува рамнодушен на радоста на бебенцето и нежната прегратка која тоа ќе му ја подари и не успева да си ги задржи солзите.

Погледнете го емотивниот момент:

Анкета

Анкета
Каква беше 2017 година за вас?
  • 24%
  • 46%
  • 30%
Се испраќа...

(Вкупно: 8074 гласа)

Цитат

Да бидеш себеси во свет кој константно се обидува да те претвори во нешто друго е најголемото постигнување.

Ралф Валдо Емерсон

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.