Ќе ве насмее: Бебенце заразно се смее на извиците на татко си, па се обидува да го имитира
Почетна » Забава » Видео » Ќе ве насмее: Бебенце заразно се смее на извиците на татко си, па се обидува да го имитира

Ќе ве насмее: Бебенце заразно се смее на извиците на татко си, па се обидува да го имитира

Вирално видео од татко и синче сее насмевки низ светот.

Во видеозаписот, малото бебенце заразно се смее на извиците на татко си. Потоа, се обидува и самото да ги повтори.

Погледнете:

Анкета

Анкета
Каква беше 2017 година за вас?
  • 24%
  • 46%
  • 29%
Се испраќа...

(Вкупно: 6588 гласа)

Цитат

Да бидеш себеси во свет кој константно се обидува да те претвори во нешто друго е најголемото постигнување.

Ралф Валдо Емерсон

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.