Хумористично видео: Љубовта според малите дечиња
Почетна » Забава » Видео » Хумористично видео: Љубовта според малите дечиња

Хумористично видео: Љубовта според малите дечиња

Љубовта не е секогаш онаква каква што очекуваме да биде. Љубовта понекогаш боли... и тоа многу. Љубовта е страсна, но за неа треба да се бориш.

За Св. Валентин, од AFV (America’s Funniest Home Videos) составија компилација за тоа како изгледа ова чувство „објаснето“ од мали дечиња. Погледнете го и смејте се слатко:

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за новото име Република Северна Македонија?
  • 25%
  • 75%
Се испраќа...

(Вкупно: 3635 гласа)

Цитат

Понекогаш твојата среќа е изворот на твојата насмевка, но понекогаш насмевката може да биде изворот на твојата среќа.

Тик Нјат Хан

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.