Хумористично видео: Бременоста - Очекувања vs. Реалност
Почетна » Забава » Видео » Хумористично видео: Бременоста - Очекувања vs. Реалност

Хумористично видео: Бременоста - Очекувања vs. Реалност

Хумористично видео покажува колку реалноста е поразлична од нашите очекувања.

Во него, идна мајка прикажува дека моментите од бременоста како квалитетен сон, здрава исхрана и труднички блесок се поинакви од нашите замисли.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за новото име Република Северна Македонија?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 9698 гласа)

Цитат

Понекогаш твојата среќа е изворот на твојата насмевка, но понекогаш насмевката може да биде изворот на твојата среќа.

Тик Нјат Хан

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.