Халовин предизвик: Реакции на деца кога родителите им велат „Ти ги изедов сите бонбони“
Почетна » Забава » Видео » Халовин предизвик: Реакции на деца кога родителите им велат „Ти ги изедов сите бонбони“

Халовин предизвик: Реакции на деца кога родителите им велат „Ти ги изедов сите бонбони“

Џими Кимел ја продолжува традицијата. Славниот водител и оваа година им постави предизвик на родителите да ги излажат своите деца дека им ги излезе бонбоните кои ги собирале за Ноќта на вештерките и да ги снимат нивните реакции.

Солзи, бес, па дури и по некоја тупаница и клоца, некои деца реагираат бурно, додека останатите им опростуваат на своите мајка и татко што им ги изеле слатките задоволства.

И Кимел и Ченинг Тејтум се вклучија во предизвикот. Погледнете ги реакциите на нивните ќеркички:

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за новото име Република Северна Македонија?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 9701 гласа)

Цитат

Понекогаш твојата среќа е изворот на твојата насмевка, но понекогаш насмевката може да биде изворот на твојата среќа.

Тик Нјат Хан

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.