Упс! Паѓањето на невеста и младоженец кое го насмеа светот
Почетна » Забава » Видео » Упс! Паѓањето на невеста и младоженец кое го насмеа светот

Упс! Паѓањето на невеста и младоженец кое го насмеа светот

Свадбата на Хана и Тајлер Ноланд имаше непосакуван крај.

Откако младенците се поздравија со гостите и се качија во кабриолет за да ја напуштат прославата со стил, возачот тргна нагло и ги остави сите со подзинати усти. За среќа, Хана и Тајлер не биле повредени.

Хана и Тајлер Ноланд

Видеото мами насмевки низ целиот свет.

Анкета

Анкета
Сметате ли дека треба да се продолжи породилното отсуство?
  • 20%
  • 72%
  • 8%
Се испраќа...

(Вкупно: 16290 гласа)

Цитат

Да бидеш себеси во свет кој константно се обидува да те претвори во нешто друго е најголемото постигнување.

Ралф Валдо Емерсон

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.