Слатко видео од мајка и бебе: Вака изгледа вистинската љубов
Почетна » Забава » Видео » Слатко видео од мајка и бебе: Вака изгледа вистинската љубов

Слатко видео од мајка и бебе: Вака изгледа вистинската љубов

Видео од мајка и нејзиното бебе растопува срца низ светот.

Во него, малото момче без престан зјапа во жената која му подарила живот и повремено воздивнува. Снимката беше објавена пред два дена на Facebook страницата на Humankind и брзо стана хит на интернет со речиси 200 илјади споделувања и 13 милиони прегледи.

„Вака изгледа вистинската љубов“ – пишува во описот.

Во коментарите многу родители споделија фотографии од слични моменти со своите малечки.

Анкета

Анкета
Сметате ли дека треба да се продолжи породилното отсуство?
  • 19%
  • 73%
  • 9%
Се испраќа...

(Вкупно: 22505 гласа)

Цитат

Да бидеш себеси во свет кој константно се обидува да те претвори во нешто друго е најголемото постигнување.

Ралф Валдо Емерсон

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.