Скапоцена насмевка: Реакцијата на бебе кое за првпат јасно ги гледа родителите со очила
Почетна » Забава » Видео » Скапоцена насмевка: Реакцијата на бебе кое за првпат јасно ги гледа родителите со очила

Скапоцена насмевка: Реакцијата на бебе кое за првпат јасно ги гледа родителите со очила

Невозможно е да не се насмеете заедно со малото детенце кое за првпат јасно ги гледа своите родители.

Слаткото момче на почетокот е малку збунето од новите очила, но набрзо него го надвладува радоста.

Baby's first glasses from gifs

Видеото беше објавено минатата година, но деновиве гиф од него разнежнува срца на социјалните мрежи.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за новото име Република Северна Македонија?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 9700 гласа)

Цитат

Понекогаш твојата среќа е изворот на твојата насмевка, но понекогаш насмевката може да биде изворот на твојата среќа.

Тик Нјат Хан

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.